Dąbrowskie siatkarki podejmą drużynę z Rumunii

2014-12-09

Listopad okazał się miesiącem kłopotów zdrowotnych dla podopiecznych trenera Juana Manuela Serramalery.  Na szczęście w drużynie sytuacja wraca do normy.

Fot. Biuro Prasowe Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza, autor: Dariusz Chećko.

Na parkiet powróciła Katarzyna Konieczna, a Gina Mancuso nie odczuwa już skutków zderzenia z bandami reklamowymi podczas meczu z BKS-em Aluprofem Bielsko-Białą.

- informuje Biuro Prasowe Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.

Jedyny problem zespołu z Dąbrowy Górniczej jest kontuzja Katsiaryny Zakreuskayi, w związku z którą argentyński trener musi korzystać tylko z dwójki przyjmujących – Giny Mancuso oraz Joanny Staniuchy-Szczurek.

Już w najbliższą środę rywalkami dąbrowianek będą zawodniczki CS Volei Alba Blaj, drużyny która zajęła w poprzednim sezonie rumuńskiej ligi 3. miejsce. Obecnie siatkarki tego klubu są liderem i spośród 8 spotkań przegrały tylko jedno. Trenerem rumuńskiego zespołu jest Darko Zakoc.

Do tej fazy rozgrywek dąbrowianki awansowały pokonując dwukrotnie Dynamo Romprest Bukareszt (3:1 i 3:2). Z kolei, drużyna CS Volei Alba Blaj po porażce na wyjeździe ze szwajcarskim Volley Koniz w rewanżu nie dała szans swoim rywalkom wygrywając 3:0.

Mecz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – CS Volei Alba Blaj odbędzie się w środę o godzinie 18:00. Jak podaje biuro prasowe drużyny podczas spotkania w hali „Centrum” nie zabraknie popularnego Tauronka, malowania twarzy, czy też gry w siatkówkę plażową na konsoli Xbox Kinect.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress