Ruszyły castingi do Miss Śląska i Zagłębia 2015

2014-12-15

Po kilku miesiącach wyczekiwań ruszyły castingi do Miss Śląska i Zagłębia 2015. Pierwszym miejscem, w którym dziewczyny walczyły o wejście do kolejnego etapu była doskonale znana z ubiegłorocznego finału konkursu Villa Moda w Dąbrowie Górniczej.

Konkursy piękności choć bywają wymagające daje wiele w zamian. To tu nawiązują się wieloletnie znajomości, a nawet przyjaźnie.

Wiadomo jest zawsze chwila rywalizacji gdy, w końcu każda z nas chce zdobyć koronę, ale tak samo stawiamy na dobrą zabawę, poznajemy nowych ludzi, możemy przeżyć jakieś ciekawe przygody później. Bardziej stawiamy na przyjaźń.

- mówi Patrycja Knysak.

Udział w castingu bywa też dla niektórych dziewczyn drogą do realizacji własnych marzeń.

W sumie to ja od zawsze chciał wziąć udział w konkursie, zawsze oglądałam Miss Polski i Miss Świata, tylko że byłam troszeczkę za gruba. W zeszłym roku jak oglądałam finał powiedziałam sobie, że za rok spróbuję i udało się przez rok schudnąć 15 kilo. Siłownia, codzienne ćwiczenia, ciężka praca i mam nadzieje, że może jakieś szanse mam.

- opowiada Roksana Urbanowska.

Dotychczas dziewczyny chcące wziąć udział w konkursie mogły również zgłaszać się za pomocą internetowego formularza.

Formularz internetowy owszem był, ale teraz prosiłabym wszystkie dziewczęta żeby już nie pisały formularzy w internecie, a zgłosiły się na następne castingi i były osobiście.

-tłumaczy Małgorzata Stankowska, organizatorka konkursu.

Szanse na udział w finale wciąż są duże, planowane są bowiem jeszcze dwa castingi. Zapytaliśmy jednego z jurorów na podstawie jakich kryteriów ocenia dziewczyny.

Każdy członek jury kieruje się innymi kryteriami. Należy pamiętać, że nie tylko piękno zewnętrzne jest ważne, rozmowy z dziewczynami, ich pasje są również istotne.

-zdradza Piotr Ziętek, członek jury.

Najbliższy casting odbędzie się 16 stycznia w klubie muzycznym Prime na ulicy Mielęckiego 10 w Katowicach. Na kandydatki do tytułu najpiękniejszej jurorzy będą czekać już od 18.00

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress