Sylwester w Zagłębiu Dąbrowskim

2014-12-31

Wciąż nie masz planów na sylwestra sprawdź jakie imprezy plenerowe odbędą się dziś w Będzinie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu.

BĘDZIN

Zabawa w parku na Dolnej Syberce rozpocznie się o godz. 20.30. Do godz. 22 na scenie wystąpi Replika Cover Band, potem o dobrą zabawę przy równie dobrej muzyce zadba Robert Leszczyński. O północy zaplanowano „wyjątkowy pokaz sztucznych ogni”.

CZELADŹ

Impreza wystartuje o godzinie 20 na rynku Starego Miasta. Zabawę poprowadzi DJ, przed publicznością wystąpi zespół Riders. Zaplanowano również pokaz sztucznych ogni

DĄBROWA GÓRNICZA

Impreza przed Pałacem Kultury Zagłębia rozpocznie się o godz. 21 od pokazów multimedialnych połączonych z muzyką w wykonaniu DVJ Kobe. O godz. 22.30 na scenie zobaczymy zespół The Postman. Zaraz po północy odbędzie się pokaz fajerwerków, po czym na scenie pojawi się Iwona Węgrowska. Na zakończenie imprezy, o godz. 0.30, zagra Feel.

SOSNOWIEC

Sylwestre w tym mieście startuje najwcześniej, przez cały dzień za darmo możemy korzystać z wyciągów na Górce Środulskiej. Od godziny 14 do 18 odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych.

O godzinie 21 impreza przeniesie się pod urząd miasta przy al. Zwycięstwa. Na początku wystąpi Kamil Kubas. O godz. 22 na sceną wyjdą Bas Tajpan i Bob One. Gwiazdą wieczoru będzie Tony T, brytyjski piosenkarz, raper i DJ, którego na scenie zobaczymy o godz. 23. Zaraz po północy zaplanowano 10-minutowy pokaz sztucznych ogni, potem o dobrą zabawę zadba DJ Michał Wiśniowski.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress