W styczniu inauguracja Młodzieżowej Rady Miasta

2014-12-24

Zgłoszenia uczniów do MRMS przyjmowane były do 21 listopada w sosnowieckim Urzędzie Miejskim. Następnie w każdej ze szkół 8 grudnia zostały przeprowadzone wybory. 


Zgłoszenia uczniów przyjmowane były do 21 listopada w sosnowieckim magistracie. Następnie w każdej ze szkół na terenie miasta 8 grudnia zostały przeprowadzone wybory, w których młodzi ludzie walczyli o miejsca w radzie.

Młodzieżowymi Radnymi VIII kadencji zostali:

Gimnazjum nr 1 - Wiktoria Nowek,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 - Aleksander Ziuziański,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 - Maria Myślińska,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  11 - Dagmara Dąbek,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  12 - Marta Boroń,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  7 - Kinga Wójcik,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  5 - Aleksandra Madejak,
Gimnazjum nr  9 - Alicja Kosiec,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  1 - Bartłomiej Marek,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  8 - Wiktoria Karlik,
Gimnazjum nr  13 - Aleks Lipiński,
Gimnazjum nr  16 - Paweł Jochymczyk,
Zespół Szkół nr 1 - Wojciech Kulik,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  3 - Wiktoria Adamczyk,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  13 - Paweł Stehlik,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  14 - Natalia Siwiec,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  15 - Magdalena Boba,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  6 - Emilia Waluga,
II LO im. Plater - Wojciech Wydmański,
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  2 - Wiktor Radziejewski,
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Olaf Wojtarowicz,
CKZiU (architektoniczno-budowlane) - Bartosz Kwec,
CKZiU (transportowe) -  Mateusz Blacha,
CKZiU (grafiki, logistyki i środowiska) -  Kamil Bartkiewicz,
Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Justyna Pawelec,
Zasadnicza Szkoła Zawodowa  nr 2 - Klaudia Stróżyk,
CKZiU (ekonomiczne) -  Krystian Grzegorz Siodłak,
CKZiU (projektowania, stylizacji i ubioru) -  Agata Molęda,
CKZiU (gastronomiczno – hotelarskie) -  Rafał Piętka,
Zespół Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość” - Szymon Hardek,
Zespół Szkół Prywatnych nr 1 - Kuba Markowski,
Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Bosko - Wojciech Magiera,
Zespół Szkół „As” - Bartłomiej Szarek

Źródło: UM Sosnowiec

 

 

 

 

 

 

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress