Znamy II wiceprezydenta Sosnowca

2014-12-15

Głośno o nowym zastępcy było już w piątek. Dzisiaj oficjalnie Krzysztof Haładus został wiceprezydentem Sosnowca. Będzie mu podlegało 7 wydziałów: Gospodarki Nieruchomościami, Gospodarki Komunalnej, Komunikacji, Ochrony Środowiska, Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Polityki Społecznej.

Krzysztof Haładus urodzony w Sosnowcu 20.10.1966, przedsiębiorca, zarządzający firmą. Żyjąc już trochę lat na tym świecie zauważyłem, że chyba wszystkie prawa i zasady, kształtujące stosunki międzyludzkie, pozostają na przestrzeni wieków niezmienne. Jest przyjaźń, zaufanie, sprawiedliwość, miłość, wierność i jest też wrogość, zdrada, małostkowość. Każdy z nas, codziennie dokonuje wyborów, które kształtują jego własne życie, życie jego bliskich oraz tych, na których mają one wpływ. I choć w skali ludzkiego gatunku i na przestrzeni czasu, zależy od nas niewiele, to jednak nasze wybory mają niejednokrotnie ogromne znaczenie dla nas samych i dla wielu innych. Staram się dokonywać właściwych wyborów, co udaje mi się pewnie raz lepiej, kiedy indziej zaś – gorzej.

- czytamy na stronie internetowej Krzysztofa Haładusa, nowego wiceprezydenta Sosnowca.

Mieszkańcy oczekują od nowych władz nie słów, a czynów. Będę się starał nie zawieść zaufania, którym zostałem obdarzony przez prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego.

- powiedział Krzysztof Haładus, po powołaniu na stanowisko wiceprezydenta.

Krzysztof Haładus w latach 2006-2010 był  radnym klubu PiS i kandydatem tej partii na prezydenta Sosnowca. Wcześniej zakładał w Zagłębiu struktury Unii Polityki Realnej, a w ostatnich wyborach kandydował na radnego z listy PO. Startując z ostatniego miejsca w Zagórzu otrzymał 151 głosów, co nie dało mu miejsca w radzie.

Krzysztof Haładus jest drugim zastępcą Arkadiusza Chęcińskiego. Pierwszym został Mateusz Rykała. Prezydent Sosnowca zapowiadał wcześniej, że będzie miał trzech zastępców. Czekamy więc na trzeciego partnera.

 

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress