Pobicie w Sosnowcu

2015-01-30

29-latek w rękach policjantów. Kryminalni z sosnowieckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który stanie przed sądem w związku z pobiciem 37-letniego mieszkańca Sosnowca. Pobity mężczyzna z rozległym urazem głowy przebywa w szpitalu.

Sprawca bez stałego miejsca zamieszkania, porzucił pracę i ukrywał się na terenie miasta. Mężczyzna był już wcześniej karany i dzisiaj usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dalsze losy 29-latka leżą w rękach sądu. Dziś stanie także przed jego obliczem w sprawie zastosowania tymczasowego aresztu.

Jak ustalili śledczy do feralnego zdarzenia doszło w miniony piątek 23 stycznia. Pomiędzy mężczyznami doszło w miejscu pracy do nieporozumienia na tle finansowym. Zatrzymany mężczyzna, w poniedziałek po zdarzeniu zwolnił się wcześniej z pracy i nie wrócił do zajmowanego mieszkania. Dwa kolejne dni policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu poszukiwali 29-latka. Sprawca został zatrzymany w dniu wczorajszym i noc spędzał już w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu człowieka. Grozi mu wysoka kara pozbawienia wolności od lat 10 do 12.

-informuje KMP w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress