Dołącz do programu Rodzina 3+ Górą

2015-01-14

Będzińskie rodziny wielodzietne korzystają z tańszych biletów do teatru czy muzeum, a także z obniżonych cen m.in. usług fryzjerskich, kosmetycznych i stomatologicznych. Liczba instytucji i firm oferujących zniżki systematycznie się powiększa.

Program Wsparcia „Rodzina 3+ górą” jest projektem działań na rzecz rodzin wielodzietnych. Inicjatywa ta jest elementem polityki społecznej realizowanej przez samorząd miasta Będzina i ma na celu promocję rodzin wielodzietnych oraz działań na rzecz wzmocnienia kondycji tych rodzin, poprawę warunków ich życia, zwiększenie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, a także kształtowanie ich pozytywnego wizerunku.

Posiadanie Karty „Rodzina 3+ górą” obniża koszty comiesięcznych rachunków wielodzietnej rodziny, jest także elementem motywującym do aktywnego spędzania wolnego czasu. Łatwiejszy dostęp do różnych form rekreacji i imprez kulturalnych zwiększa również integrację wewnątrzrodzinną i powoduje, że cała rodzina może spędzić wspólnie wolny czas w atrakcyjny sposób.

– mówi Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski.

Instrumentami umożliwiającymi realizowanie tych celów jest zapewnienie rodzinom wielodzietnym ulg i zniżek umożliwiających dostęp do dóbr kultury, sportu i rekreacji zarządzanych przez miejskie jednostki publiczne oraz promowanie katalogu ulg i zniżek do usług i towarów oferowanych przez podmioty niepubliczne. W Będzinie zniżki obowiązują m.in. w takich instytucjach kulturalnych i sportowych jak: Ośrodek Kultury, Muzeum Zagłębia, Teatr Dzieci Zagłębia czy Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ten sposób korzystanie z basenu, lodowiska, kortów, zajęć artystycznych czy spektakli teatralnych jest bardziej dostępne dla rodzin z trójką i większą liczbą dzieci.

Sprawdź gdzie otrzymasz zniżki w ramach programu:

I. Muzeum Zagłębia w Będzinie oferuje 50% zniżki na:

1. Zakup biletów wstępu do Pałacu Mieroszewskich znajdującego się w Będzinie przy ul. Świerczewskiego 15.
2. Zakup biletów wstępu do zamku znajdującego się w Będzinie przy ul. Zamkowej 1.
3. Zakup biletów wstępu łącznie do Pałacu Mieroszewskich i zamku.
4. Zakup biletów wstępu na wieżę przy zamku.
5. Usługi przewodnickie.

II. Ośrodek Kultury w Będzinie oferuje 50% zniżki na zajęcia i warsztaty organizowane przez ośrodek, w tym przez filię Ośrodka Kultury w Będzinie-Grodźcu.

III. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie oferuje 50% zniżki na:
1. Zakup wejściówek na basen kryty mieszczący się w Będzinie przy ul. Siemońskiej 13.
2. Zakup wejściówek na korty tenisowe znajdujące się w Będzinie przy ul. Zawodzie 2.
3. Zakup wejściówek na lodowisko znajdujące się w sezonie zimowym na terenie skateparku w Będzinie przy ul. Sportowej 4.
4. Zakup wejściówek na zajęcia w ramach „Sportowej Dzielnicy” odbywające się zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Partnera.
5. Zakup wejściówek na zajęcia na basenie w ramach „Sportowej Dzielnicy” odbywające się w Będzinie przy ul. Siemońskiej 13 zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Partnera.

IV. Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie oferuje 50% zniżki na przedstawienia, spektakle, wydarzenia organizowane przez teatr.

V. Klub MissFIT oferuje 25% zniżki na usługi klubu MissFIT Strefa Aktywnych Kobiet zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Siemońskiej 11.

VI. Salon fryzjerski F.H.U. Sowex i Adam Marzycki oferuje 20% zniżki na strzyżenie oraz10% na pozostałe usługi fryzjerskie w filii firmy zlokalizowanej przy ul. Małachowskiego 41, 42-500 Będzin.

VII. NZOZ „DUO-DENT” s.c. Usługi Stomatologiczne oferuje 30% zniżki na usługi stomatologiczne oraz bezpłatne przeglądy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia świadczonych w następujących gabinetach stomatologicznych:
1. Gabinet Stomatologiczny (w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej) w Będzinie przy ul. Siemońskiej 11.
2. Gabinet Stomatologiczny (w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej) w Będzinie przy ul. 1-go Maja 1/11.

VIII. Availo Sp. z o.o. oferuje:
1. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct (w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych). Szczegóły oferty.
2. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct dla Rodziny (w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych).Szczegóły oferty.
Zakupu pakietów można dokonać dzwoniąc pod numer infolinii Availo 22 22 80 800.

IX. Przychodnia weterynaryjna „Na Krakowskiej” oferuje 10% zniżki na usługi świadczone w przychodni zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej 139, 42-500 Będzin.

X. Salon Kosmetyczno-Fryzjerski „Koncepcja Piękna” oferuje 20% zniżki na usługi świadczone w salonie kosmetyczno-fryzjerskim zlokalizowanym przy ul. Storczyków 2a, 41-303 Dąbrowa Górnicza oraz salonie fryzjerskim „Studio Fryzur” zlokalizowanym przy ul. Partyzantów 8a, 42-500 Będzin.

XI. Klub ”Lejdisfit” oferuje 50% zniżki na zajęcia fitness oraz siłownię w klubie „Lejdisfit” zlokalizowanym w Będzinie przy ul. Zwycięstwa 10.

XII. Fitness club „Dance 4 You” oferuje 10% zniżki na wszystkie zajęcia taneczne i fitnessowe w klubie „Dance 4 You” zlokalizowanym w Będzinie przy ul. Piłsudskiego 83.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress