Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

2015-01-28

26 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbył się uroczysty koncert. Serdeczne życzenia jubilatom i ich bliskim złożył Rafał Adamczyk Burmistrz Miasta Sławkowa, który objął patronat nad imprezą.

W programie artystycznym, przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpiły dzieci i młodzież uczestniczące na co dzień w zajęciach artystycznych. W niecodziennym pokazie mody wystąpiły dzieci z sekcji plastycznej, w pokazie tanecznym zaprezentowały się grupy ekspresji ruchowej: „Focus”, „Focuski”, grupy taneczne „Mini Paradox” i „Paradox+”, „Dance mix” oraz szkółka baletowa. Muzyczną niespodziankę przygotowali soliści z sekcji wokalnej „Efendi Clue” i nauki gry na instrumentach dętych drewnianych. Nie zabrakło także wierszy oraz scenki teatralnej.

Na scenie młodym wykonawcom towarzyszyli Babcia i Dziadek, w tych rolach zaprezentowali się członkowie działającego przy ośrodku kultury Klubu Seniora – Sabina Kulawik oraz Zdzisław Wawros, na ręce których złożono życzenia i podziękowania skierowane do wszystkich dziadków.

Źródło: Urząd Miejski w Sławkowie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress