Medale dla Budowlanych Sosnowiec

2015-01-14

W Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Judo. Na podium nie zabrakło zawodników Budowlanych Sosnowiec.

Fot. UM w Sosnowcu

W rywalizacji juniorów wicemistrzem Śląska został Andrzej Hruby, trzecie miejsce zdobył Daniel Jędrycha. Na piątym miejscu uplasowali się Jakub Sobczak i Grzegorz Stando. Miłosz Wnuk odpadł w repasażach.

Wśród juniorów młodszych tytuł Mistrza Śląska zdobył Piotr Kokosza. Tuż za podium, na czwartym miejscu stanęli Jakub Pajor i Michał Kaczmarek. Piąte miejsce zajęli Mateusz Malicki i Dawid Kuca, siódmy był Marcel Bzura, a dziewiąty Mateusz Osiak. Bartosz Szczota odpadł w repasażach.

W Młodzikach Mistrzem Śląska został Marcin Rosa. Trzecie miejsce zajęli: Karol Czerwiński i Bartosz Postrach, piąte Mariusz Jach i Kamil Chycki, dziewiąte Mateusz Kaczmarek, Dawid Liberski, Kamil Synowski, Adrian Jakubczyk, Dawid Glonek i Dawid Dutkiewicz. Adrian Pater odpadł w repasażach.

Medale wywalczyły także nasze dziewczęta. W Juniorkach mistrzyniami Śląska zostały: Karolina Kowalczyk, Klaudia Pawłowska i Justyna Sitko. Wicemistrzynią została Marta Walotek. Czwarte miejsce zajęła Sandra Rosa. W juniorkach Młodszych wicemistrzynią została Wiktoria Lis. Trzecie miejsca i brązowe krążki zdobyły: Kaja Orzechowska i Klaudia Bałszan. Klaudia Górska odpadła w repasażach. W Młodziczkach dwa brązowe krążki stały się udziałem Karoliny Pająk i Klaudii Boroń Maja Tańska była dziewiąta.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress