Zatrzymano sprawcę napadu na bank. To syn zabójcy policjanta.

2015-01-08

Drugi sprawca napadu na bank do jakiego doszło w Będzinie tuż przed świętami został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest on synem zabójcy policjanta, który zginął w 2003 roku.

Do napadu na placówkę jednego z banków na terenie Będzina doszło w połowie grudnia. zamaskowani mężczyźni sterroryzowali pracowników banku przedmiotem przypominającym broń i zażądali wydania pieniędzy. Pierwszego z bandytów policja zatrzymała już kilka dni po napadzie. 27-latek został doprowadzony do aresztu przy zachowaniu specjalnych środków ostrożności, policjanci obawiali się, że sprawca napadu może być uzbrojony. Funkcjonariusze już wtedy zapowiadali, że złapanie drugiego ze sprawców to tylko kwestia czasu.

23-latek został zatrzymany wczoraj. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest on synem zabójcy sierżanta Grzegorza Załogi. Sierżant zginął w sierpniu 2003 roku w Będzinie postrzelony w głowę, podczas pościgu za bandytą, powiązanym z grupą „Krakowiaka”, który wcześniej napadł na człowieka.

Dziś policjanci mają przeprowadzić z zatrzymanym wizję lokalną w oddziale banku, w którym doszło do napadu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress