Groźny wypadek w Sosnowcu

2015-02-13

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki miał miejsce dziś około godziny 5.30 w Sosnowcu. Przy wyjeździe z Dąbrowy Górniczej – zjazd z Alei Róż na Drogę Krajową 94 w kierunku Katowic.

Fot: KMP w Sosnowcu.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki Opel Corsa kierowca pojazdu marki BMW utracił panowanie nad swoim samochodem. Pojazdy zderzyły się, kierujący bmw dachował i jego pojazd samochód znalazł się na poboczu.

Podczas interwencji policjantom pomagał zastęp Straży Pożarnej. Kierowca znajdujący się w pojeździe marki BMW został uwolniony z samochodu po rozcięciu karoserii pojazdu. Policjanci ustalili, że mężczyzna został przewieziony jako osoba przytomna do Szpitala Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Wstępnie zebrany materiał w tej sprawie wskazuje, że kierowca prowadzący samochód marki Opel Corsa został potrącony przez bmw podczas manewru wyprzedzania go. Kierowca prowadzący bmw nie zapanował nad swoim samochodem, najechał na przedni bok corsy, następnie dachował i pozostał na poboczu.

- informuje KMP w Sosnowcu.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu drogowym trwały ponad godzinę, podyktowane wykonywanymi czynnościami na miejscu zdarzenia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress