Kolacja z siatkarkami

2015-02-06

Znamy szczęśliwca, który dzięki ofiarowaniu pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zje obiad z siatkarkami MKS-u w restauracji Shuma.

Zwycięzcą aukcji jest Kazimierz Konieczny reprezentujący firmę Pegaz Instalacje. Oprócz obiadu z dwoma dowolnie wybranymi zawodniczkami dąbrowskiego zespołu Pan Kazimierz wygrał darmowe wejście dla dwóch osób na wybrany przez siebie mecz Taurona Banimexu i obejrzenie go z miejsc usytuowanych tuż za ławką rezerwowych. Kwota, jaką udało się uzyskać za ten pakiet to 710zł. Została ona w całości przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

http://charytatywni.allegro.pl/badz-blizej-piekna-siatkowki-wosp-dg-i1299039

Panu Kazimierzowi bardzo zależało na obecności trzech siatkarek z Dąbrowy Górniczej, w związku z czym jest gotów pokryć koszty związane z dodatkową osobą. Pierwszą z wybranych przez Pana Kazimierza siatkarek MKS-u jest, również ze względu na nazwisko Katarzyna Konieczna, drugą turecka rozgrywająca, Ozge Cemberci, a trzecią rodowita dąbrowianka, Krystyna Strasz. Pan Kazimierz, który licytował w aukcji pod szyldem firmy Pegaz Instalacje na obiad zabierze swoją żonę.

Obiad dla czterech osób odbędzie się w najbliższy wtorek, 10-go lutego w restauracji hotelu Shuma, który znajduje w Dąbrowie Górniczej, obok jeziora Pogoria I. W związku z tym, hotel oprócz noclegu, czy restauracji oferuje również niesamowite wrażenia związane z otaczającym go krajobrazem.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress