Spotkanie z seniorami

2015-02-12

W dniu 10 lutego 2015r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu Będzińskiego z członkami Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Będzinie.

Fot. Starostwo Powiatowe w Będzinie.

Inicjatorem spotkania, którego celem było omówienie sytuacji, w jakiej znajduje się powiat będziński, był Starosta Będziński Arkadiusz Watoła.

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów jest prężnie działającą organizacją, która wypełnia niszę potrzeb dla seniorów z terenu powiatu będzińskiego. Jako Zarząd Powiatu staramy się w miarę naszych możliwości pomagać w bieżącej działalności związku.

- powitał zebranych Wicestarosta Będziński  Emil Bystrowski.

W imieniu zaproszonych gości głos zabrała Grażyną Stojek. Prezes Oddziału Rejonowego w Będzinie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, która podziękowała za zaproszenie, wyrażając nadzieję na dalszą dobrą współpracę z Powiatem Będzińskim

Podczas spotkania Wicestarosta Emil Bystrowski przedstawił zebranym sytuację budżetu powiatu oraz szpitala powiatowego, zapewniając jednocześnie o wprowadzeniu planów naprawczych mających na celu urealnienie budżetu. Zapewnił również o kontynuacji przez Zarząd Powiatu pomocy dla Związku poprzez organizację spotkań z policją, rzecznikiem praw konsumenta, wydziałem polityki społecznej oraz kontynuację powiatowego programu AS – Aktywny Senior.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress