Wsparli aspiranta Łukasza Skrzelewskiego

2015-02-16

Wszyscy mogli wesprzeć w powrocie do zdrowia i służby dąbrowskiego policjanta, który w trakcie pełnionej służby w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił nogę.

W walentynkowy wieczór w katowickim Spodku odbyła się impreza pt.„Bezpiecznie chce się żyć”, współorganizowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Biuro Ruchu Drogowego. Oprócz wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów takich jak: symulatory dachowania pojazdów, odblaskowych gadżetów, konkursów o bezpieczeństwie oraz koncertu orkiestry śląskiego garnizonu policji uczestnicy mogli wesprzeć w powrocie do sprawności fizycznej i dalszej służby asp. Łukasza Skrzelewskiego, policjanta Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, który 22 września 2014 roku w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił nogę. Finałem wczorajszego projektu był koncert Marcina Wyrostka. Na trybunach wśród mieszkańców śląskiej aglomeracji kibicujących w powrocie do zdrowia i dalszej służby Łukaszowi nie zabrakło przełożonych policjanta w osobach Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej insp. Artura Klimka oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego dąbrowskiej jednostki policji kom. Sławomira Zagrobelnego.

W dalszym ciągu trwają jeszcze aukcje internetowe, na których można wylicytować na rzecz dąbrowskiego policjanta liczne atrakcje.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress