„Ile przynosisz, tyle wynosisz”

2015-03-05

„Ile przynosisz , tyle wynosisz”, pod takim hasłem Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu już po raz 5 zaplanowała Wymianę Książkową.

W sobotę 7 marca w godz. 10.00-14.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Zegadłowicza 2 będzie można wymienić książki, ale również wziąć udział w Konkursie Książkowym. Na Wymianie Książek pojawi się blisko 300 tytułów. Organizatorzy zapewniają, że będzie w czym wybierać.

Warto pamiętać, że wymianie nie podlegają książki dla dzieci, podręczniki, poradniki, komiksy, itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie. Wymiana odbywa się „z ręki do ręki”, jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).

Zafascynowani książkami chcieliśmy podzielić się naszą pasją z innymi i serdecznie zaprosić na Wymianę Książek. Organizowana wymiana będzie naszą piątą, a pierwszą w Sosnowcu. Wcześniejsze edycje cieszyły się dużym zainteresowanie.

- mówi Marlena Ciesielska, blogerka.

Wymieniamy książki i dajemy możliwość czytania innych bez ponoszenia kosztów. Trzeba tylko przynieść swoje i wybrać inne. Tym sposobem książki żyją, przechodzą z rąk do rąk i zabierają nowe osoby w literacką wycieczkę.

-zaznacza Marlena Ciesielska.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress