Rozmowa z Daltonem Pepperem

2015-03-25

Koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza byli o krok od sprawienia sensacji w wyjazdowym starciu z mistrzem kraju. Teraz przed własną publicznością będą chcieli za wszelką cenę wyrwać zwycięstwo jednemu z bezpośrednich konkurentów w tabeli. zapraszamy do przeczytania wywiadu z Daltonem Pepperem, który przeprowadził Damian Juszczyk.

Fot. Adrianna Antas / MKS Dąbrowa Górnicza

Już po raz drugi tym sezonie stoczyliście zaciętą bitwę z mistrzami Polski, i to na wyjeździe. O tym, że szanse na zwycięstwo wymknęły się w końcówce zadecydowało doświadczenie rywali?

Tak mi się wydaje. Mają niezwykle utalentowany zespół i bardzo dobrego trenera. To był mecz twardej walki, ale niestety to oni byli górą.

Jako beniaminek na tle najlepszej ekipy w kraju udowodniliście, że jesteście drużyną. Nawet punkty „podzieliliście” pomiędzy wielu graczy, a także między Polaków i Amerykanów.

To prawda – to bardzo istotne, kiedy większość z nas zdobywa punkty. Takie spotkania budują pewność siebie każdego z nas i sprawiają, że stajemy się mocniejsi jako zespół.

Rywalizacja w drugiej połowie tabeli jest wyrównana, a różnice punktowe pomiędzy drużynami niewielkie. Będzie to miało znaczenie w sobotę, gdy zmierzycie się ze ścigającymi was lublinianami.

Zapowiada się mecz ostrej, zażartej walki, bo wiadomo, że obie ekipy chcą poprawić swój bilans i sytuację w tabeli.

Przed MKS-em sześć ostatnich spotkań rundy zasadniczej i wciąż wiele do wygrania…

Liczymy na zwycięstwo w każdym kolejnym meczu. Dla naszego klubu byłoby wspaniale, gdybyśmy przed końcem sezonu wyszarpali jeszcze kilka triumfów.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress