Po 5 latach na ul. Sączewskiego 27 wraca biuro poselskie

2015-04-16

Po pięciu latach przerwy w budynku na ulicy Sączewskiego 27 w Będzinie ponownie zagości polski parlamentarzysta.

W lokalu, w którym przed laty pracował Ś.P. Grzegorz Dolniak od dziś będzie można spotkać Katarzynę Stachowicz.

Wracamy w tej chwili w to samo miejsce do Pani poseł Kasi Stachowicz, pokładamy w tej pracy parlamentarnej wielkie nadzieje zarówno dla naszego miasta, powiatu jak i całego regionu. To kiedyś dla świata polityki było miejsce centralne. W tym biurze poselskim działo się wiele.

- wspomina Tomasz Wacławczyk, radny Będzina.

Od 2010 roku w tym biurze urzędował Ś.P. poseł Grzegorz Dolniak, mam nadzieję, że w tym miejscu poseł Stachowicz będzie kontynuowała jego dzieło.

- komentuje Kamil Kowalik, radny Czeladzi.

Katarzyna Stachowicz funkcje posłanki objęła w grudniu ubiegłego rok, po tym jak z funkcji tej musiał zrezygnować Wojciech Saługa wybrany na marszałka województwa śląskiego.

Kobiety są dobrze zorganizowane, ja do sejmu weszłam w momencie szczególnym w mojego życia, ponieważ urodziłam we wrześniu mojego syna Jasia, a w grudniu złożyłam ślubowanie. Myślę, że ten czas wykorzystam najlepiej jak będę potrafiła.

-mówi Katarzyna Stachowicz, poseł na sejm RP.

Idea przyświecająca otwieraniu każdego biura poselskiego wiąże się przede wszystkim z ułatwieniem kontaktu na lini wyborca-poseł.

Ja prowadziłam główne biuro poselskie i wiem jak ta praca powinna wyglądać. Ja wiem jak powinna wyglądać praca u podstaw każdego parlamentarzysty. W tej chwili parlamentarzysta musi być bliżej ludzi, to parlamentarzysta musi pomagać, musi wyjść do ludzi. Dlatego to biuro będzie służyło mieszkańcom powiatu będzińskiego i Będzina tak jak przez lata służyło biuro Ś.P. Grzegorza Dolniaka.

- dodaje Katarzyna Stachowicz.

Biuro poselskie w Będzinie jest drugim biurem Pani Stachowicz w Zagłębiu Dąbrowskim. Pierwsze mieści się w Dąbrowie Górniczej. MDK99

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress