Dąbrowskie Wodociągi nagrodzone

2015-04-01

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w ostatnim czasie otrzymały dwie prestiżowe nagrody: Szmaragd Solidności i Gazelę Biznesu. Nagrody potwierdzają rzetelność i wiarygodność firmy, która jest jedną z czołowych na rynku lokalnym i wyróżniają się w branży firm wodociągowo-kanalizacyjnych.


Szmaragd Solidności
Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. po raz dwunasty w historii programu gospodarczo – konsumenckiego „Solidna Firma” pozytywnie przeszły weryfikację pod kątem rzetelności wobec biznesowych partnerów i klientów. Andrzej Malinowski – Prezes Zarządu Dąbrowskich Wodociągów Sp. z o.o. odebrał nagrodę specjalną – Szmaragdową Statuetkę oraz Certyfikat Solidna Firma 2014 za terminowe regulowanie zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Warto dodać, że Dąbrowskie Wodociągi są jedną z dwóch firm w Polsce, które otrzymały to wyróżnienie. – Tym bardziej traktujemy nagrodę jako prestiżową. To sukces wszystkich pracowników, potwierdzający ich wysokie  kompetencje i zaangażowanie – mówi Andrzej Malinowski.

Celem programu „Solidna Firma” jest propagowanie zasad etyki biznesowej, a szczególnie rzetelności, uczciwości i terminowości w kontaktach z kontrahentami. To także promocja dla firm, które przestrzegają praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. – Uzyskanie najwyższego wyróżnienia, jakim jest Szmaragd Solidności, jest dla nas ukoronowaniem wieloletnich starań, by wypracować z naszymi klientami relacje oparte przede wszystkim na rzetelności i wzajemnym szacunku – dodaje Andrzej Malinowski.

Gazela Biznesu
Dąbrowskie Wodociągi znalazły się również w gronie wyróżnionych laureatów XV jubileuszowej edycji Gazel Biznesu 2014. Tym razem weryfikacji poddane zostały wyniki osiągnięte przez Małe i Średnie Przedsiębiorstwa w okresie od 2011 do 2013 roku.
Dąbrowskie Wodociągi już po raz ósmy zdobyły ten zaszczytny tytuł, znajdując się w gronie jedynie dziesięciu firm z Dąbrowy Górniczej. Tym samym udowodniły, że należą do ścisłego grona liderów wśród przedsiębiorstw w województwie śląskim.
Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking przygotowywany jest przez ekonomiczny dziennik Puls Biznesu, a w Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii przez siostrzane gazety.

Informację nadesłał rzecznik prasowy Dąbrowskich Wodociągów.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress