Diler wpadł w ręce policjantów

2015-04-24

W ręce wojkowickich policjantów patrolujących wpadł 28-letni diler narkotykowy. Na tylnym siedzeniu bmw kierowanego przez mieszkańca Wojkowic stróże prawa odnaleźli pudełko, w którym znajdowały się worki foliowe z zawartością narkotyków. Policjanci przejęli prawie 30 gram marihuany i 12 gram amfetaminy. 

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

Policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego wojkowickiego komisariatu na ulicy Proletariatu zatrzymali do kontroli drogowej kilka minut po godzinie 23 osobowe bmw. Za kierownica auta siedział 28-letni mieszkaniec Wojkowic. W trakcie interwencji uwagę mundurowych zwróciło plastikowe pudełko leżące na tylnym siedzeniu auta. Sprawdzając jego zawartość policjanci nabrali podejrzeń, że znajdujący się wewnątrz niego w foliowych woreczkach susz roślinny oraz biały proszek to narkotyki. Przypuszczenia policjantów potwierdziły badania substancji wykonane przez policyjnego technika.

- informuje Komenda Powiatowa Policji w Będzinie.

Ponadto we wnętrzu pudełka policjanci odnaleźli profesjonalną wagę służącą do porcjowania narkotyków. Zatrzymany wojkowiczanin noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty za które grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress