Dzieciaki na wiosnę

2015-04-09

Najwyższy czas odłożyć na półki czapki, rękawice i zimowe buty. Wiosenne szafy na start. I tu pojawia się problem, a największy mają ci, którzy muszą ubierać swoje pociechy. Zeszłoroczne spodnie i bluzki – za krótkie, kurtki i buty – za ciasne, a wydatków jak zwykle za dużo. No i co zrobić z małymi rzeczami.

Fot. UM Dąbrowa Górnicza

Pałac Kultury Zagłębia spieszy z pomocą! Wszystkich zajmujących się dziecięcą garderobą PKZ zaprasza na wiosenny szafing, czyli wymianę, sprzedaż dziecięcych rzeczy, który odbędzie się 18 kwietnia w godzinach od 11.00 do 16.30 w Pałacu Kultury Zagłębia.

 To doskonały sposób, aby w ekologiczny i ekonomiczny sposób pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i skompletować dziecku wyprawkę na wiosnę. Można przynieść ubrania, książki, zabawki i inne akcesoria – warunek jest jeden – muszą być zadbane i w dobrym stanie. Mamy nadzieję, iż nasza akcja spotka się z zainteresowaniem, ponieważ chcemy ją rozszerzać i organizować dwa razy w roku – wiosną i jesienią.

– mówi Edyta Piekoszewska z PKZ.

Osoby zainteresowane zorganizowaniem stoiska ze swoimi rzeczami, proszone są o kontakt pod nr telefonu: 694 416 277, 694 416 742.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 kwietnia. Najładniejsze stoisko zostanie nagrodzone!

Szafingowi towarzyszyć będzie wiele propozycji dla dzieci, min.: spektakl „Koziołek Matołek” w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka z Bielska Białej, film „Sevin i szczur” w kinie Kadr, pokaz iluzji, animacje, gry i przede wszystkim wiele dobrej zabawy. Szczegóły na stronach PKZ: www.palac.art.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress