Teatr Dormana na żywo w interecie

2015-04-28

Przedstawienie będzińskiego Teatru Dzieci Zagłębia będzie dostępne w transmisji internetowej na żywo. Najnowsza premiera będzie prezentowana w Internetowym Teatrze TVP dla szkół. 

Fot. UM Będzin

Transmisja przedstawienia „Calineczka – Reaktywacja”, w reżyserii Adama E. Kwapisza, odbędzie się  już 13 maja.  Spektakl nie będzie nagrywany i montowany, wszystko co wydarzy się na scenie zobaczą widzowie na żywo, tak samo jak widownia odwiedzająca teatr.

Prezentacja w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół to nowe otwarcie dla promocji będzińskiej sceny. Przed TDZ we wspomnianym cyklu prezentował się m. in. Teatr im J. Słowackiego w Krakowie, Wrocławski Teatr Lalek, Teatr Baj Pomorski z Torunia, czy Teatr Polski z Bydgoszczy. Do projektu dołączyło już także kilkaset szkół z całej Polski.

Dla będzińskiego teatru będzie to prawdziwe logistyczne przedsięwzięcie. Już od wczesnego rana ekipa telewizyjna będzie ustawiać kamery, w teatrze pojawi się kilkadziesiąt metrów kabli, a na podwórku zaparkowany zostanie telewizyjny wóz transmisyjny.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress