Uważajcie na tego mężczyznę!

2015-04-14

Czy w Katowicach grasuje gwałciciel? Niepokojące informacje już od jakiegoś czasu pojawiają się na portalach społecznościowych. Policja potwierdza o napaściach na kobiety do jakich doszło w mieście.

Fot. Komenda Miejska Policji w Katowicach

W ciągu ostatnich miesięcy w Katowicach doszło do napaści o charakterze seksualnym na dwie kobiety. Od grudnia ubiegłego roku do marca 2015 r. napastnik grasował w Parku Budnioka i ulicy Grażyńskiego.

Na podstawie zeznań jednej z poszkodowanych policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach sporządzili portret pamięciowy sprawcy napaści. Portret przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, o owalnej twarzy i około  180 cm wzrostu. Ma mieć krótkie czarne włosy i jasnoszare oczy. Miał być ubrany w czarną ortalionową kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe i szaro-niebieskie buty sportowe. Analizując 2 przypadki mamy pewność , że przestępstwa zostały popełnione przez tego samego mężczyznę.

-informują policyjni śledczy.

Policja prosi o pomoc w ujęciu seksualnego napastnika. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32-200-2555 lub z najbliższą jednostką policji telefon 997 i 112. Na informacje czekamy również pod adresemppziz@katowice.ka.policja.gov.pl

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress