W sosnowieckim magistracie kolejne zmiany

2015-05-05

4 wydziały sosnowieckiego magistratu mają nowych naczelników.

Nowym naczelnikiem Wydziału Spraw Pracowniczych została Joanna Jaciuk, pełniąca od 2007 roku funkcję kierownika Referatu Kadr i Szkoleń. Obecnie będzie pełniła funkcję  naczelnika Wydziału Spraw Pracowniczych.

Szefową Wydziału Organizacyjnego i Informatyzacji została Maria Sitarz, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowej administracji i zarządzania. Sitarz pracuje w sosnowieckim urzędzie od 2005 roku, gdzie zaczynała jako stażysta. Wydział kierowany przez Marię Sitarz będzie odpowiedzialny m.in. za wdrażanie projektu internetu szerokopasmowego w mieście.

Kolejna zmiana to objęcie przez Ewę Markowską, pracującą w urzędzie od 1999 roku szefostwa Wydziału Administracyjno-Gospodarczego.

Ostatnie nazwisko to Agnieszka Walczak. Przed przyjściem do Urzędu Miejskiego w Sosnowcu Walczak była kierownikiem referatu komunikacji i promocji Regionalnego Programu Operacyjnego. W Sosnowcu pokieruje odpowiadającym za pozyskiwanie środków unijnych Wydziałem Funduszy Zewnętrznych i Współpracy.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress