Kazimierz Górski w radzie nadzorczej Dąbrowskich Wodociągów

2015-05-22

Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej powołał na stanowisko członka Rady Nadzorczej Dąbrowskich Wodociągów byłego prezydenta Sosnowca i przewodniczącego klubu radnych SLD Kazimierza Górskiego.

Czy w Dąbrowie Górniczej nie ma bardziej kompetentnej osoby na to stanowisko, znającej lepiej problemy związanych z Dąbrowskimi Wodociągami?

- zadaje pytanie Grzegorz Jaszczura,  dąbrowski radny.

Prezydent Podraza powołuje się na doświadczenie Kazmierza Górskiego.

Od wielu lat współpracuję z Kazimierzem Górskim i bardzo sobie cenię jego olbrzymie doświadczenie w wielu obszarach, a zwłaszcza w zakresie gospodarki komunalnej. Stąd też jego doświadczenie i znajomość tych zagadnień spowodowały, że poprosiłem go o udział w pracach rady nadzorczej Dąbrowskich Wodociągów.

– tłumaczy Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Przypomnijmy, że po przegranych zeszłorocznych wyborach Kazimierz Górski na początku tego roku po 16 latach bezpłatnego urlopu powrócił do pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej Środula w Sosnowcu, gdzie został głównym specjalistą ds. rewitalizacji i rozwoju.

Zapytany przez dziennikarzy o nową pracę powiedział, że “na razie jej nie szuka”. Tak mówił w grudniu, kiedy żegnał się z dziennikarzami.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress