Banimex przestaje sponsorować siatkówkę

2015-05-12

Firma Banimex nie będzie już wspierać siatkarskich drużyn, tym samym zawodniczki z Dąbrowy Górniczej i drużyna z Będzina stracili sponsora.

Fot. biuro prasowe Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza, autor: Dariusz Chećko.

Informacja o tym, że Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o. przestaje sponsorować zagłębiowskie drużyny została przekazana na wczorajszej konferencji prasowej podsumowującej sezon 2014/2015 – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.

Nie mogę dziś powiedzieć, jaki będzie budżet klubu na nowy sezon, ponieważ jesteśmy w trakcie rozmów ze sponsorami. Na pewno Tauron zostaje, miasto Dąbrowa Górnicza również. Banimex raczej nie będzie już sponsorował siatkówki, czy to męskiej, czy żeńskiej, natomiast rozmawiamy z innymi sponsorami. O budżecie będziemy mogli powiedzieć dopiero za jakiś czas, ale raczej nie zmniejszy się on w sposób znaczny.

– stwierdził  Robert Koćma, prezes Dąbrowskiego Klubu.

Dąbrowskie siatkarki dzięki wsparciu Taurona są w lepszej sytuacji niż zawodnicy z Będzina, którzy w tym roku debiutowali w PlusLidze.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal katowickisport.pl Banimex jest zainteresowany sponsorowaniem hokejowej drużyny z Sosnowca.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress