Koncert „Dziękuję Ci Mamo”

2015-05-27

Wyjątkowy dzień, 26 maja, o tej dacie nie zapomina nikt. 11 koncert „Dziękuję Ci Mamo” dedykowany jest wszystkim będzińskim Mamom w dniu ich szczególnego święta.

Anna i Dorota od pewnego czasu celebrują to święto trochę inaczej.

Kiedyś dzieci były mniejsze, może bardziej uroczyście to orgaznizowałam, a teraz dzieci są dorosłe, też są matkami, babciami. Teraz to wygląda mniej uroczyście, dla mnie ta uroczystość to dzisiejszy pobyt w teatrze, to taka przyjemność.

- mówi Anna, mieszkanka Czeladzi.

Dzieci dawno temu mieszkały ze mną, teraz już jestem sama, ale przychodzą, odwiedzają w tym dniu, upiekę zawsze ciasto, posiedzimy, jest miło.

- dodaje Dorota.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki dla wszystkich Mam w imieniu prezydenta miasta Łukasza Komoniewskiego złożył jego pełnomocnik Sebastian Szaleniec.

Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, powodzenia w życiu osobistym jak również zawodowym, niechaj na waszych buziach gości nieustający uśmiech. Dzień Mamy to dzień, w którym wszyscy możemy wam serdecznie podziękować, za to, że jesteście, za to, że nas wychowałyście, ale przede wszystkim za to, że możemy na was zawsze liczyć.

- składa życzenia Sebastian Szaleniec, pełnomocnik prezydenta Będzina.

Ponad 250 będzińskich mam i nie tylko pojawiło się w murach Teatru Dzieci Zagłębia na wyjątkowym koncercie. Ten zorganizowany przez TPB, jak co roku, był niezwykle wzruszającym wydarzeniem.

11 koncert „Dziękuję Ci Mamo” pod tym hasłem niezmiennie, z prezydentem miasta TPB organizuje koncert adresowany do będzińskich mam, które za moimi plecami szczelnie wypełniają salę. To jest wspaniałe, że frekwencja z roku na rok, jest coraz większa.

- komentuje Marcin Lazar, prezes Towarzystwa Przyjaciół Będzina.

Bo ten nie tylko pozwolił mamom o w dniu ich święta posłuchać dobrej muzyki, ale pokazał, że to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu i wspólnego spotkania.

Jest propozycja rozrywki kulturalnej, małe co nieco jeżeli chodzi o słodkości. Myślę, że wszystkie mamy docenią zaangażowanie wszystkich, przede wszystkim dzieci, każdy z nas był i jest dzieckiem, każdy ma tą wdzięczność dla własnej mamy, która urodziła i wychowywała od najmłodszych lat każdego z nas.

- stwierdza Rafał Adamczyk, wiceprezydent Będzina.

Różnoraki repertuar artystów cieszył się ogromnym uznaniem publiczności.Na scenie w rolę konferansjera i artysty- śpiewaka wcielił się ks. Sobierajski, który rozbawiał publiczność. Świata bez MAM sobie nie wyobrażamy, więc niech ten dzień trwa nie tylko raz w roku, a przez całe 365 dni.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress