Księgowy zawrót głowy

2015-05-21

Jesteś studentem lub absolwentem i masz nie więcej niż 35 lat? Myślisz o założeniu własnego biznesu, ale brakuje Ci wiedzy oraz kontaktów, aby rozpocząć? Przyjdź na warsztaty z cyklu Mała Firma CZAS START!

Cykl wydarzeń pn. „Mała Firma – CZAS START” jest skierowany do osób, które w niedalekiej przyszłości planują założyć własną działalność gospodarczą, czyli do Przyszłych Młodych Przedsiębiorców. Uczestnicy otrzymają informacje  m.in. z zakresu modelu biznesowego, prawa, księgowości czy marketingu, przyswoją strukturę „bycia” przedsiębiorcą. Na spotkania zaprasza Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości na Śląsku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną najważniejsze tematy z zakresu księgowości z punktu widzenia Przyszłych Młodych Przedsiębiorców. Warsztat poprowadzi – Zbigniew Maciej Szymik, Dyrektor Generalny Grupy LEADER.
Podczas tego warsztatu:

  • Jakie są formy prowadzenia i opodatkowania działalności gospodarczej? Które z nich wybrać?
  • Jak poprawić płynność finansową?
  •  Jakie ulgi podatkowe można otrzymać prowadząc małą firmę?
  • Składki ZUS – czy rzeczywiście zło konieczne?

Kiedy: 26 maja 2015r. (wtorek) godz. 17:00 – 19:00

Gdzie: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Jak się zapisać?

1) Wejdź na stronę www.mlodyprzedsiebiorca.org i wypełnij formularz rejestracyjny do Programu dla osób nie prowadzących własnej działalności gospodarczej (warunek konieczny).

2) Wypełnij formularz zgłoszeniowy na warsztat „Księgowy zawrót głowy, czyli o wyborze formy opodatkowania” http://bit.ly/MFCS_26052015

***
Informujemy, że udział w warsztatach i całym Programie jest nieodpłatny. Rejestracja w Programie oznacza także dodanie Cię do bazy Przyszłych Młodych Przedsiębiorców, dzięki czemu będziesz informowany o kolejnych warsztatach i wydarzeniach związanych z Programem.

Więcej informacji na blogu Młodego Przedsiębiorcy www.mlodyprzedsiebiorca.org, fan page’u Programu www.facebook.com/przedsiebiorcy lub na stronie internetowej AIP Śląsk www.aipslask.pl oraz na fan page’u AIP Śląsk www.facebook.com/aipslask

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress