KZK GOP informuje

2015-05-05

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na ulicach Hallerczyków i Relaksowej w Dąbrowie Górnicze wprowadzone zostały korekty tras objazdowych linii autobusowych numer 140 i 637.

Nowa trasa linii autobusowej numer 140 po obsłużeniu przystanku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dom Kultury, będzie przebiegała ulicami: Chemiczną, Rapackiego, aleją Zwycięstwa, Armii Krajowej, Szosową, Idzikowskiego, Gilową, Hallerczyków do pętli autobusowej, czyli do przystanku Dąbrowa Górnicza Sikorka Pętla i z powrotem ulicami: Hallerczyków, Gilową i Idzikowskiego, do włączenia się na trasę rozkładową na przystanku Dąbrowa Górnicza Tucznawa Bugaj.

Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Spółdzielnia, Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Wygiełzów nż., Dąbrowa Górnicza Sikorka Skład Opałowy, Dąbrowa Górnicza Sikorka Pomłynie nż. oraz Dąbrowa Górnicza Sikorka Wilgowa nż.

Na wyznaczonej trasie objazdowej obsługiwane będą przystanki: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Remiza, Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Szosowa nż., Dąbrowa Górnicza Tucznawa Smardz nż., Dąbrowa Górnicza Tucznawa Droga do Sikorki oraz Dąbrowa Górnicza Tucznawa Gilowa. Tymczasowo uruchomione zostaną również dodatkowe stanowiska przystanku Dąbrowa Górnicza Sikorka Dworzec PKP, na ulicy Gilowej przed przejazdem kolejowym. Trasa powrotna będzie przebiegała analogicznie.

Trasa kursu linii numer 637, odjeżdżającego z przystanku Dąbrowa Górnicza Tucznawa Remiza o godzinie 12.37 w dni robocze, będzie przebiegała z ulicy Idzikowskiego ulicami: Gilową, Hallerczyków do pętli autobusowej, czyli do przystanku Dąbrowa Górnicza Sikorka Pętla i z powrotem ulicami: Hallerczyków, Gilową i dalej tak, jak główna trasa tej linii ulicami: Idzikowskiego i Szosową, a następnie Armii Krajowej, aleją Zwycięstwa, Rapackiego, Chemiczną, do włączenia się na trasę rozkładową na przystanku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dom Kultury.

Trasy objazdowe dwóch kursów linii numer 175 pozostają bez zmian, czyli:

Trasa kursu linii 175
odjeżdżającego z przystanku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Stadion o godzinie 4.21 (do tej pory jadącego przez Sikorkę) w dni robocze, po obsłużeniu przystanku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dom Kultury, będzie przebiegała ulicami: Chemiczną, Rapackiego, do włączenia się na trasę rozkładową na przystanku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Stadion na alei Zwycięstwa.

Trasa kursu linii 175 odjeżdżającego z przystanku Dąbrowa Górnicza Dom Kultury o godzinie 22.56 (do tej pory jadącego przez Sikorkę) będzie przebiegała analogicznie. Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Spółdzielnia, Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Wygiełzów nż., Dąbrowa Górnicza Sikorka Skład Opałowy, Dąbrowa Górnicza Sikorka Pętla.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress