Nowy komendant również w Będzinie

2015-05-07

W Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego komendanta mł. insp. Dominika Łączyka. Po niespełna 1,5 rocznej służbie na kierowniczym stanowisku w będzińskim garnizonie policji, komendant przeszedł do sosnowieckiej jednostki, gdzie objął stanowisko Komendanta Miejskiego.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

Od piątego maja obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie pełni dotychczasowy zastępca mł. insp. Ryszard Skowroński.

Komendant Dominik Łączyk żegnany był przez policjantów, pracowników cywilnych Policji, samorządowców oraz przedstawicieli działających w regionie instytucji i organizacji. Uroczyste pożegnanie uświetniła obecność Pierwszego Zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Romana Rabsztyna, któremu komendant Łączyk złożył meldunek o przekazaniu jednostki.

-podaje Komenda Powiatowa Policji w Będzinie.

Zgodnie z ceremoniałem odchodzący komendant pożegnał sztandar będzińskiej jednostki. W życzeniach złożonych policjantom odchodzący szef będzińskiej jednostki podziękował policjantom i pracownikom cywilnym Policji za dotychczasową pracę.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress