W Będzinie są miejsca dla przedszkolaków

2015-05-19

W Będzinie wciąż trwa rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach na rok szkolny 2015/2016. Władze miasta informują, że na maluchy wciąż czekają wolne miejsca w niektórych placówkach.

Rodzice zainteresowani przyjęciem dziecka do przedszkola na wolne miejsca powinni w terminie do 29 maja 2015 roku złożyć w wybranej placówce wychowania przedszkolnego wniosek o przyjęcie w ramach postępowania uzupełniającego. Przedszkola miejskie mogą przyjąć dzieci 2,5-letnie, trzylatki, czterolatki i pięciolatki, a oddziały zorganizowane w szkołach – dzieci czteroletnie i pięcioletnie.

Wole miejsca dla przedszkolaków czekają w następujących placówek:

Źródło: UM Będzin

5 czerwca 2015 roku o godz. 14.00 placówki organizujące postępowanie uzupełniające podadzą do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. W dniach od 8 do 12 czerwca br. rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia powinni podpisać umowę z dyrektorem przedszkola lub szkoły prowadzącej oddział przedszkolny na świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress