Wygraj bilety do Cyrku Arlekin

2015-05-21

Już we wtorek 26 maja Cyrk Arlekin rozbije swój namiot w Będzinie przy ulicy Sportowej obok ronda Nerka. Niepowtarzalne show ruszy o godzinie 17.30.

Fot. Cyrk Arlekin

Podczas 2 godzinnego barwnego widowiska cyrkowego zobaczycie artystów znanych z aren najlepszych cyrków Europy. W programie artyści z Polski, Ukrainy, Rosji zaprezentują niebezpieczne ewolucje na kole śmierci, ruchomych wałkach, linie pionowej oraz podniebnym kole.

Pokaz żonglerki wykona młody artysta z polski. Nasz gość clown Figaro przygotował ciekawe i zabawne repryzy. Dla najmłodszych cyrk przygotował pokazy uroczych piesków, koni oraz egzotycznych węży! Podczas przerwy zabraknąć nie może waty cukrowej i popcornu. Dla rządnych wrażeń milusińskich czekają przejażdżki na kucyku, zdjęcie z szopem lub wężem. Zapraszamy!

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was do wygrania pięć podwójnych zaproszeń do Cyrku Arlekin, aby zdobyć jedno z nich wystarczy, że wyślecie do nas maila, w treści którego wpiszecie hasło ARLEKIN. W mailu należy dopisać swoje imię i nazwisko, oraz numer telefonu kontaktowego.

Na wasze maile czekamy do 25 maja. Stosujemy zasadę, kto pierwszy ten lepszy, wygrywa zatem pięć pierwszych osób, które wyślą hasło ARLEKIN na konkurs@kanal99.pl

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i życzymy POWODZENIA!

Sponsorem nagrody jest Cyrk Arlekin.

1.Organizatorem konkursu jest firma Kanał 99 Hankus Michał zwana dalej Kanałem 99 z siedzibą na ul. Bursztynowej 2B NIP:6252049368.

2. Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która polubi fanpage Kanału 99 na Facebook.com oraz prześle hasło konkursowe na maila konkurs@kanal99.pl. W mailu należy dopisać swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego.

3. Nagrodę otrzyma pierwsza osoba, która prześle poprawne hasło na maila: konkurs@kanal99.pl dopisując swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego. Jeżeli zwycięzca konkursu nie zgłosi się po odbiór nagrody w wyznaczonym terminie, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi. Przypominamy, że warunkiem udziału w konkursie poza udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe jest polubienie fanpage Kanału 99 na Facebook.com

4. Kanał 99 odmawia przyznania nagrody w przypadkach gdy okaże się, że osoba biorąca udział w konkursie podała nieprawdziwe dane lub dane, które jawnie naruszają prawa autorskie, bądź jedna osoba wzięła udział w danej edycji konkursu więcej niż jeden raz. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy ZAMEKNET S.C.

5. Stosujemy zasadę, jedna osoba (jedna nagroda) – jedna odpowiedź. Wszelkie próby wysłania kilku odpowiedzi przez jedną osobę (rodzinę) z jednego komputera skutkować będą dyskwalifikacją w danej edycji konkursu.

6. W przypadku przyznania nagród zwycięzcy powiadamiani będą o tym fakcie pocztą e-mail.

7. Zwycięzcy zobowiązany są do odbioru nagrody rzeczowej 26 maja w kasie Cyrku Arlekin podając swoje imię i nazwisko oraz okazując dowód tożsamości.

8. Kanał 99 zastrzega sobie prawo do niepublikowania odpowiedzi.

9. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 21 maja do 25 maja do godziny 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w momencie uzyskania poprawnej hasła konkursowego przesłanego na maila: konkurs@kanal99.pl

10. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.

11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kanał 99 w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu.

12. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Kanał 99.

13. Kanał 99 informuje, że zgodnie z przepisem art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.

14. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w pkt 6.2. niniejszego Regulaminu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress