„Czas na piknik”

2015-06-12

Już w najbliższą niedzielę w Parku Sieleckim startuje impreza plenerowa „Czas na Piknik”. To atrakcyjna oferta spędzenia niedzieli na świeżym powietrzu dla mieszkańców Sosnowca i okolic.

„Czas na piknik” to dobre śniadanie, mile spędzony czas i zakupy na świeżym powietrzu. To nowatorski pomysł na spędzanie niedzielnych poranków. Organizatorzy chcą przy współpracy z miastem stworzyć cykliczną imprezę w Parku Sieleckim. Spotkanie skierowane jest głównie do dzieci i ich rodziców i promować miasto oraz Park Sielecki, a także przedstawić mieszkańcom ciekawych, kreatywnych małych przedsiębiorców.

Na miejscu będzie można zakupić towary od producentów zdrowej żywności, zasmakować domowych wypieków, smacznych warzyw i owoców, aromatycznych serów oraz pachnącego pieczywa. Będzie można zasiąść w wygodnych leżakach, wypić poranną kawę, poczytać gazetę lub doświadczyć kultury na bezpłatnych warsztatach czy jodze. Przewidujemy również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych oraz m.in.: konkursy oraz zajęcia ruchowe z sosnowieckimi sportowcami.

- mówi Maciej Szafraniec, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.

Organizatorzy zamierzają  zapewnić mieszkańcom co tydzień inną atrakcję pamiętając zarówno o najmłodszych jak i o najstarszych mieszkańcach naszego Regionu.

Cieszę się z każdej inicjatywy podejmowanej przez naszych mieszkańców, przedsiębiorców. To ciekawa formuła, czegoś takiego w naszym mieście jeszcze nie było. Zależy nam na każdym przedsiębiorcy w tym mieście, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że osoby prowadzące u nas swój biznes wychodzi z takimi inicjatywami. Zapraszamy w każdą niedzielę do końca wakacji.

- podkreśla prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, który objął patronat nad tą nowatorską inicjatywą.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress