Kierowca autobusu został zaatakowany

2015-06-09

To już kolejny atak na kierowcę kierowcę komunikacji miejskiej w Sosnowcu. Najpierw w stronę autobusu linii nr 160 miały polecieć butelki, gdy kierowca postanowił zwrócił uwagę chuliganom, został wyciągnięty z kabiny i dotkliwie pobity.

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godziny 14 na przystanku przy dworcu PKP w Sosnowcu.  Jak podają przedstawiciele PKM Sosnowiec, kierujący autobusem najprawdopodobniej został raniony nożem lub butelką. Poszkodowany trafił do szpitala, w którym został opatrzony. Rana nie była głęboka, więc po otrzymaniu pomocy mężczyzna wrócił do domu.

Prawdopodobni sprawcy napaści na kierowcę zostali już zatrzymani i przesłuchani przez funkcjonariuszy. To jakie zarzuty zostaną im postawione zależy m.in. od stanu zdrowia kierowcy.

To już drugi tego typu atak na komunikację miejską w Sosnowcu. Z piątku na sobotę tramwaj linii nr 27 został obrzucony kamieniami przez chuliganów.  Wybita została duża szyba, a kawałki rozbitego szkła uszkodziły oko jadącego tramwajem mężczyzny.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress