Transfery w MKS Banimex Będzin

2015-06-12

Powoli klaruje się skład MKS-u Banimex Będzin na kolejny sezon rozgrywek w PlusLidze. Kilku zawodników pożegnało się już z drużyną. Inni zasilili szeregi będzińskiego zespołu.

Fot. MKS Banimex Bedzin

W nadchodzącym sezonie na pozycji środkowego zagra znany od dwóch lat kibicom Mariusz Gaca. W sezonie 2015/2016 barwy będzińskiego klubu nadal reprezentować będzie  środkowy bloku Sebastian Warda. W drużynie pozostaną również Jakub Oczko. Kontrakt z zespołem przedłużył również Maciej Pawliński. Będzie to jego drugi sezon w barwach ekipy z Będzina.

W nowym sezonie na pozycji libero zagra Bartosz Kaczmarek, 24-letni siatkarz, który rozpoczynał swoją przygodę z siatkówką we Wrocławiu, skąd pochodzi. Dwa lata swojej kariery sportowej spędził w Lotosie Gdańsk, a przez ostatnie dwa sezony bronił barw kieleckiego Effectora.

Na ataku zobaczymy Mateusza Piotrowskiego, 24-letni siatkarz w minionym sezonie był zawodnikiem pierwszoligowego AZS PWSZ Nysa.

Kolejnym zawodnikiem, który zasili szeregi Banimexu, jest 23-letni przyjmujący Jakub Peszko. Młody przyjmujący jest wychowankiem Asseco Resovii Rzeszów, a przez ostatnie kilka lat ogrywał się występując w drużynach na zapleczu PlusLigi – Krispol 1 Ligi.

Źródło: MKS Banimex Będzin.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress