W Muzie wręczą nagrody miasta Sosnowca

2015-06-10

Członkowie „Kabaretu Młodych Panów” poprowadzą tegoroczną galę wręczenia Nagród Miasta Sosnowca w dziedzinie Kultury i Sportu. Gwiazdą imprezy, która odbędzie się w piątek 12 czerwca w Sali widowiskowo-koncertowej Muza będzie zespół Fair Weather Friends.

Postanowiliśmy nieco zmienić formułę gali. Uroczysty, podniosły nastrój chcemy połączyć z nieco luźniejszą formą stąd też obecność członków Kabaretu Młodych Panów, którzy będą prowadzić tegoroczną galę. Mam nadzieję, że taka forma imprezy przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy pojawią się w sosnowieckiej Muzie.

 – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Nagrody Miasta Sosnowca w dziedzinie kultury są przyznawane od 1991 roku, natomiast w dziedzinie sportu roku 1995. Laureaci otrzymują okolicznościowy dyplom, statuetkę oraz nagrodę pieniężną. Autorem projektu statuetek jest sosnowiecki artysta plastyk Andrzej Czarnota. Nagrody przyznawane są raz w roku przez Radę Miejską na wniosek Prezydenta Miasta.
Przypomnijmy, że w w dziedzinie kultury laureaci nagradzani są „Za całokształt twórczości” oraz „Za upowszechnianie kultury”, natomiast w dziedzinie sportu nagradzany jest „Trener Roku” oraz „Sportowiec Roku”.

Bilety w cenie 15 zł. dostępne w Centrum Informacji Miejskiej i Energetycznym Centrum Kultury oraz w MUZIE (na dwie godz. przed wydarzeniem).

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress