Za nami Dzień Dziecka

2015-06-02

Na ten dzień czeka wiele pociech każdego roku. Spotkania w gronie rówieśników, zabawy i czas spędzony z zazwyczaj zapracowanymi rodzicami – to ważne dla każdego malucha chwile.

Fajnie, że są takie imprezy, że może być coś takiego organizowane.

- mówi uczestniczka Dnia Dziecka w Będzinie.

Bardzo fajnie jest, można się tutaj bardzo fajnie bawić, fajne rzeczy tu są.

- komentuje inna uczestniczka Dnia Dziecka.

Nie tylko dzieci był zachwycone zorganizowany w Będzinie Dniem Dziecka, ich entuzjazm podzielali również rodzice.

My co roku przychodzimy tutaj, dzieci się pobawią fajnie, jakąś pamiątkę sobie kupią. Są koncerty dla dzieci, jest wesoło i fajnie.

- ocenia jedna z mam.

Nasz prezydent zapoczątkował organizowanie Dnia Dziecka, zauważyłam że w tej chwili inne miasta zaczęły nas naśladować. Jak dla mnie tu jest super nie trzeba jeździć do miejscowości ościennych tylko można być u siebie i świetnie się bawić.

- komentuje inna mama

W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć licznych atrakcji, mali mieszkańcy Będzina zabawę rozpoczęli ze Szkołą Tańca Extreme.

Można było spróbować kroków podstawowych, paru prostych ewolucji z breakingu, paru prostych kroków z hip hopu. Można było skosztować czym to na prawdę smakuje.

- wyjaśnia Dariusz Kryla ze Szkoły Tańca Extreme

O dobre nastroje zadbała również firma Wertini.

Myślę, że dzieciaki jak i również dorośli będą się z nami fajnie bawiły. Przygotowaliśmy bajkową podróż dookoła świata, więc mega fajna atrakcja: dużo baniek mydlanych i dymów.

- mówi Agnieszka Strug z firmy Wertini.

Podczas Będzińskiego Dnia Dziecka nie zabrakło również konkursów z nagrodami. Mali będzinianie wykazali się wyjątkowym talentem w konkursie plastyczny. Trzeba przyznać, że z roku na rok Dzień Dziecka cieszy się coraz większym zainteresowaniem z naszym mieście. Rokrocznie wydarzenie to przyciąga do parku na Dolnej Syberce prawdziwe tłumy milusińskich.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress