Konkurs fotograficzny: „Wakacyjne selfie z Muzeum Zagłębia w tle”

2015-07-02

Wraz z początkiem lipca rusza wakacyjny konkurs fotograficzny organizowany przez Muzeum Zagłębia w Będzinie. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą wykazać się pomysłowością i niekonwencjonalnym podejściem do tematu.

By wziąć w nim udział wystarczy zrobić sobie oryginalne zdjęcie tzw. selfie na tle jednego z obiektów Muzeum Zagłębia np. na tle zamku lub Pałacu Mieroszewskich. Ponadto uczestnik konkursu powinien polubić na facebooku fanpage Muzeum Zagłębia oraz udostępnić na swoim profilu post konkursowy. Zdjęcie wraz z kartą zgłoszenia należy przesyłać w dniach od 1 do 30 lipca 2015 r. na adres: konkursy@muzeum.bedzin.pl

Po tym czasie Jury wyłonione przez Organizatora wybierze 10 najlepszych prac, które zostaną opublikowane na profilu Muzeum w serwisie Facebook. Na zdjęcia wybrane do II etapu Konkursu swój głos będą mogli oddać wszyscy zalogowani użytkownicy facebooka od 31 lipca do 18 sierpnia 2015 r. do godziny 9.00. O zwycięzcy Konkursu decydować będzie ilość oddanych kliknięć/głosów „Lubię to”.

Główną nagrodą przewidzianą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z osobą towarzyszącą w jednym z obiektów Muzeum Zagłębia w Będzinie. Czekamy na Wasze zdjęcia. Życzymy kreatywnej zabawy.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony www. muzeum.bedzin.pl.

Źródło: Urząd Miejski w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress