„Zakątek marzeń” laureatem konkursu

2015-07-06

W czerwcu już po raz drugi przedszkolaki z „Zakątka Marzeń” brały udział w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Mamo, Tato, wolę wodę”.

Z kilkuset przedszkoli biorących udział w programie zostało wyłonionych 30, w tym Niepubliczne Przedszkole „Zakątek Marzeń” w Będzinie, które otrzymały nagrodę główną – tablicę edukacyjną programu. Tablica będzie wykorzystywana przez wszystkie grupy przedszkolne jako element zajęć i zabaw prozdrowotnych.

Tym razem zadaniem konkursowym było oprócz przeprowadzenia zajęć edukacyjnych, stworzenie własnego projektu stroju dla Wodnego Superbohatera , który miał wziąć udział w przeprowadzanych w przedszkolu zajęciach. W zajęciach pod tytułem „Witaj lato” – „Zdrojek” – brał udział w grupie najmłodszych przedszkolaków – Tygrysków.
Naszymi modelami do stroju Wodnego Superbohatera byli Dominik i Anielka z grupy Tygrysków. Wspólnie stworzyliśmy inspirowany naturą, nasz oryginalny strój wykonany oczywiście z materiałów ekologicznych.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia wakacyjne do Niepublicznego Przedszkola „Zakątek marzeń” w Będzinie, gdzie stale coś się dzieje i można dokonywać „nieziemskich” wyczynów!

Źródło: Urząd Miejski w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress