Już dziś Eskalator w Sosnowcu

2015-08-07

Dziś odbędzie się V Edycja sosnowieckiej produkcji muzycznej pod hasłem ESKALATOR. Jak co roku na scenie wystąpi 4 artystów, w tym 2 gwiazdy ze szczytu list przebojów.  W tym roku na scenie sosnowieckiego Eskalatora wystąpią: Kamil Kubas, Mrozu, Sylwia Grzeszczak oraz DJ Wikar.

Start imprezy planowany jest na godzinę 18:30.

Po raz kolejny z Radiem Eska zapraszamy na Eskalatora, czyli kilka godzin zabawy przy dobrej muzyce. Ważna informacja dotyczy zmiany lokalizacji, otóż impreza odbędzie się nie na obiektach przy ul. Kresowej, ale w Parku Sieleckim, gdzie odbył się pierwszy Eskalator. Imprezę poprowadzi znany z Radia Eska Krzysztof „Jankes” Jankowski. Tradycyjnie już chcemy,  aby oprócz gwiazd prezentowali się nasi artyści, w tym roku publiczności zaprezentuje się Kamil Kubas.

- podkreśla prezydent Arkadiusz Chęciński.

Powrót do Parku Sieleckiego był życzeniem mieszkańców Sosnowca. Dodatkowo to miejsce może przyjąć większą ilość publiczności. To ważne, bo zeszłoroczna impreza cieszyła się tak dużą popularnością.

- dodaje prezydent.

Eskalator to wakacyjny projekt Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy współpracy z Radiem Eska. Koncert gromadzi podobną ilość publiczności co Dni Sosnowca, a na scenie występują rozpoznawalni muzycy z młodszego pokolenia.

Start 18.30
18.45 – Kubas
19.45 – Mrozu
21.15 – Sylwia Grzeszczak
22.45 – DJ Wikar
Prowadzenie – Krzysztof „Jankes” Jankowski

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress