Sosnowiec za pół ceny

2015-08-10

Gmina Sosnowiec już po raz czwarty organizuje akcję „Sosnowiec za pół ceny”. Tym razem akcja zyska wymiar regionalny – pod hasłem „Zagłębie za pół ceny” dołączają do nas Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź i Wojkowice. W każdym z tych miast restauratorzy przedstawią mieszkańcom swoją promocyjną ofertę gastronomiczną.

Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend tj. 5-6 września 2015 r. Wydarzenie jest skierowane do restauratorów oraz przedsiębiorców z ofertą gastronomiczną, ale w tegorocznej edycji obejmie również inne branże.

Zaproszenie wystosował także prezydent Sosnowca.

 Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Urząd Miejski w Sosnowcu IV edycji akcji Sosnowiec za pół ceny. Organizowane wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców Sosnowca do skorzystania z coraz szerszej oferty gastronomicznej proponowanej przez sosnowieckich przedsiębiorców oraz zaproponowanie osobom biorącym udział w tym wydarzeniu możliwości spędzania wolnego czasu w Sosnowcu. W tym roku do naszej akcji przystąpią sąsiednie miasta Zagłębiowskie ‒ Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz Wojkowice. Pod hasłem Zagłębie za pół ceny wspólnie przedstawimy mieszkańcom tych miast naszą ofertę gastronomiczną. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji zapraszam do zapoznania się z załączonym do pisma regulaminem oraz wypełnieniem karty zgłoszenia. W razie powstałych pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają Pani Anna Mastalerz i Pan Piotr Pluta z Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta pod nr tel. (32) 296-06-80 lub (32) 296-06-51 oraz e-mail: wrp@um.sosnowiec.pl

Mam nadzieję, że dzięki wspólnie przygotowanej inicjatywie zachęcimy mieszkańców naszego miasta do korzystania, z przygotowanej przez Państwa oferty, również po zakończeniu akcji Sosnowiec za pół ceny. Serdecznie pozdrawiam i liczę na owocną współpracę.

- pisze w liście prezydent Sosnowca.

Deklaracje przystąpienia do akcji oraz oferty menu zadeklarowane przez restauratorów w ramach akcji „Zagłębie za pół ceny” będą przyjmowane na Formularzach zgłoszeniowych do 12 sierpnia 2015 r. (środa). Wypełnioną i podpisaną deklarację należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Sosnowcu do Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta (ul. Małachowskiego 3; I p. pok. 33) lub wysłać skan e-mailem na adres: wrp@um.sosnowiec.pl.

W poprzedniej edycji udział wzięło 30 restauracji, kawiarni i pubów.

źródło: UM Sosnowiec

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress