MKS Będzin w przedszkolu

2015-09-24

W bardzo miłej atmosferze upłynęła środowa wizyta MKS-u Będzin na terenie Przedszkola Miejskiego nr 46 w Sosnowcu-Zagórzu. – Przypomniało mi się moje dzieciństwo – śmiał się Sebastian Warda, środkowy naszego zespołu.

Podczas spotkania trener Tomasz Wasilkowski opowiadał dzieciom m.in. o zaletach aktywnego trybu życia i zdrowego odżywania. Pokazał im piłkę, którą na co dzień trenują oraz swój brązowy medal Orlen Ligi, zdobyty z drużyną z Sopotu w sezonie 2013/2014. – Też mamy medale – cieszyły się dzieci

Najmłodsi chętni odpowiadali na pytania szkoleniowca, wykazując się przy tym bardzo dużą wiedzą. Trener, wspólnie ze statystykiem Rafałem Murczkiewiczem, Mariuszem Gacą, Sebastianem Wardą i Michałem Kamińskim przeprowadzili, opartą na śmiechu i dobrej zabawie, rozgrzewkę. Na koniec przedstawciele naszego klubu rozdali podopiecznym sosnowieckiej placówki lizaki i balony oraz zaprosili ich na swoje mecze ligowe. Dla obydwóch stron dzisiejsze spotkanie było doskonałą odskocznią od codzienności.

Informację nadesłał Łukasz Dytko, rzecznik prasowy MKS-u Będzin S.A.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress