Prof. Zbigniew Nęcki w Humanitas

2015-09-30

Prof. Zbigniew Nęcki gościem Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas.

Fot. WSH

Władze oraz cała społeczność akademicka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu serdecznie zapraszają na Inaugurację Roku Akademickiego 2015/2016, która w tym roku odbędzie się we wtorek 6 października. Początek uroczystości o godz. 11:00. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Zbigniew Nęcki.
Podczas inauguracji tradycyjnie już odbędzie się akt immatrykulacji nowych studentów, którzy złożą uroczyste ślubowanie i zostaną tym samym oficjalnie przyjęci w poczet żaków Humanitas. Ślubowanie złożą nie tylko studenci dzienni i zaoczni, ale także słuchacze Uniwersytetu Międzypokoleniowego Humanitas, w tym Uniwersytetu Dziecięcego, Uniwersytetu Młodzieżowego oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
W tym roku wykład inauguracyjny pt. „Psychologia komunikacji społecznej” wygłosi prof. dr hab. Zbigniew Nęcki. Prof. Nęcki jest jednym z najbardziej cenionych w Polsce autorytetów w dziedzinie psychologii społecznej oraz negocjacji biznesowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń menedżerskich i handlowych.

W swoich szkoleniach podejmuje problematykę dotyczącą zagadnień związanych z zachowaniami społecznymi w kontekście organizacji formalnych i zachowań interpersonalnych. Jest autorem oryginalnych programów treningowych, m.in. z zakresu rozwijania umiejętności menedżerskich, negocjacji, wywierania wpływu w biznesie, rozwijania i pogłębiania umiejętności dotyczących budowania zespołów pracowniczych. Ekspert i trener Szkoły Umiejętności Menedżerskich.
Wstęp na inaugurację jest wolny dla wszystkich zainteresowanych osób.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress