Cyrkowo-bajkowo w Dąbrowie Górniczej z Cyrkiem Korona!

2015-09-28

Cyrk Korona – największy i najpopularniejszy Cyrk w Polsce założony w 1993 roku, pojawi się już 1 października w Dąbrowie Górniczej !

Fot: Cyrk Korona

Każdego roku Cyrk Korona prezentuje nowy, międzynarodowy spektakl tematyczny, który nie tylko bawi, ale także skłania do refleksji oraz sprawia, że widz przenosi się w zupełnie inny świat.

Przez ponad 20 lat istnienia cyrku, widowiska obejrzało ponad 10 milionów entuzjastów sztuki cyrkowej, a na arenie zaprezentowano ok. 300 artystów, z ponad 40 krajów. Cyrk Korona jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA).

Sezon 2015 to program ,,Cyrkowo-bajkowo”, w którym zobaczymy między innymi szalonego linoskoczka, akrobatyczną żonglerkę, gimnastykę na sztrabatach, ewolucje na wysokich masztach, hula – hoop, gimnastykę napowietrzną w sieciach a także akrobacje z pieskiem, zebry afrykańskie, konie arabskie, coby, psy, kucyki, little pony, lamy, gęsi, wielbłądy, kozy, małpy, koguty, dromadery, byka szkockiego oraz foki – największą atrakcję show!

Na arenie pojawią się artyści z Anglii, Czech, Danii, Szkocji, Ukrainy i Polski oraz uczestnicy programu telewizyjnego ,,Mam talent!” ! Nie zabraknie także mistrza humoru – Mr Chapa a program poprowadzi konferansjer – Kapelusznik !

Najlepsze cyrkowe widowisko Cyrku Korona już we czwartek !
Dąbrowa Górnicza
Targowisko, al. Piłsudskiego / Łańcuckiego
1 października 2015 (czwartek), godzina 17:30

Bilety do nabycia w kasach Cyrku w godzinach 9:00 – 18:00 !
Uwaga ! Kupując bilet drogą internetową, oszczędzasz 10 zł ! Szczegóły:
http://cyrk-korona.com.pl/4/tournee/709/dabrowa-gornicza

Więcej informacji o Cyrku Korona:
www http://cyrk-korona.com.pl
Facebook https://www.facebook.com/cyrkkorona

Do zobaczenia w Dąbrowie Górniczej!
Cyrk Korona

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was do wygrania sześć biletów (1 bilet to osoba dorosła + dziecko do lat 10-ciu) do Cyrku Korona, aby zdobyć jedno z nich wystarczy, że wyślecie do nas maila, w treści którego wpiszecie hasło KORONA. W mailu należy dopisać swoje imię i nazwisko, oraz numer telefonu kontaktowego.

Na wasze maile czekamy do środy 30 września do godziny 15.00. Stosujemy zasadę, kto pierwszy ten lepszy, wygrywa zatem sześć pierwszych osób, które wyślą hasło KORONA na konkurs@kanal99.pl

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i życzymy POWODZENIA!

Sponsorem nagrody jest Cyrk Korona.

1.Organizatorem konkursu jest firma Kanał 99 Hankus Michał zwana dalej Kanałem 99 z siedzibą na ul. Bursztynowej 2B NIP:6252049368.

2. Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która polubi fanpage Kanału 99 na Facebook.com oraz prześle hasło konkursowe na maila konkurs@kanal99.pl. W mailu należy dopisać swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego.

3. Nagrodę otrzyma pierwsza osoba, która prześle poprawne hasło na maila: konkurs@kanal99.pl dopisując swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego. Jeżeli zwycięzca konkursu nie zgłosi się po odbiór nagrody w wyznaczonym terminie, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi. Przypominamy, że warunkiem udziału w konkursie poza udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe jest polubienie fanpage Kanału 99 na Facebook.com

4. Kanał 99 odmawia przyznania nagrody w przypadkach gdy okaże się, że osoba biorąca udział w konkursie podała nieprawdziwe dane lub dane, które jawnie naruszają prawa autorskie, bądź jedna osoba wzięła udział w danej edycji konkursu więcej niż jeden raz. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy ZAMEKNET S.C.

5. Stosujemy zasadę, jedna osoba (jedna nagroda) – jedna odpowiedź. Wszelkie próby wysłania kilku odpowiedzi przez jedną osobę (rodzinę) z jednego komputera skutkować będą dyskwalifikacją w danej edycji konkursu.

6. W przypadku przyznania nagród zwycięzcy powiadamiani będą o tym fakcie pocztą e-mail.

7. Zwycięzcy zobowiązany są do odbioru nagrody rzeczowej 1 października w kasie Cyrku Korona podając swoje imię i nazwisko oraz okazując dowód tożsamości.

8. Kanał 99 zastrzega sobie prawo do niepublikowania odpowiedzi.

9. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 28 -30 września do godziny 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w momencie uzyskania poprawnej hasła konkursowego przesłanego na maila: konkurs@kanal99.pl

10. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.

11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kanał 99 w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu.

12. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Kanał 99.

13. Kanał 99 informuje, że zgodnie z przepisem art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.

14. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w pkt 6.2. niniejszego Regulaminu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress