Jubilat ugodzony nożem

2015-09-23

To miały być zwyczajne urodziny, niestety wszystko pokrzyżowała zazdrość jednego z gości, który na jubilata rzucił się z nożem. Solenizant został ugodzony w okolice szyi oraz ramienia.

Fot: KPP w Będzinie

42-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, który zaatakował jubilata wpadł w ręce policjantów chwilę po ucieczce z mieszkania swojej ofiary.

Swoją imprezę urodzinową 47-letni czeladzianin zorganizował w sobotni wieczór w swoim mieszkaniu w centrum miasta. Pośród zaproszonych na jubileusz gości znaleźli się 42-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej wraz ze swoją 42-letnią partnerką życiową. Na spotkaniu towarzyskim nie zabrakło oczywiście alkoholu, którego uczestnicy wypili w znacznej ilości. Około godziny 21 zazdrosny 42-latek zaskoczył swoją towarzyszkę wraz z jubilatem w niedwuznacznej sytuacji. Furiat chwycił kuchenny nóż, którym zaatakował rywala. 47-latek został ugodzony nożem w okolice szyi oraz ramienia. Na szczęście obrażenia których doznał nie okazały się groźne. Napastnik w ręce czeladzkich stróżów prawa wpadł chwilę po ucieczce z mieszkania.

- informuje KPP w Będzinie.

Badanie trzeźwości zazdrosnego napastnika wykazało, że w organizmie 42-latka znajdowało się ponad 2,5 promila alkoholu.  Zatrzymana przez funkcjonariuszy została również kobieta, która stała się przyczyną ataku.

42-latka poszukiwana była na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 6 miesięcy więzienia.

-dodaje będzińska policja.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress