25-lecie Towarzystwa Przyjaciół Będzina

2015-09-25

W 1990 roku, dokładnie 25 lat temu powstało Towarzystwo Przyjaciół Będzina, stowarzyszenie skupiające w swoich szeregach osoby, dla których dobro naszego miasta zawsze było priorytetem.

Towarzystwo Przyjaciół Będzina to jedno z najdłużej działających stowarzyszeń na terenie naszego miasta.

Staramy się działać nieprzerwanie całe ćwierćwiecze i dla miasta i dla mieszkańców. Siedzi w nas ta energia, ta potrzeba robienia fajnych rzeczy, odważnych realizacji w Będzinie. Nie zamierzamy przestać, podkreślamy, że minęło 25 lat, ale snujemy ambitne plany na kolejne 25.

-mówi Marcin Lazar, prezes Towarzystwa Przyjaciół Będzina.

Swój wielki jubileusz TPB obchodziło 24 września, ten szczególny dzień członkowie stowarzyszenia świętowali w gronie swoich przyjaciół, lokalnych polityków, parlamentarzystów oraz sympatyków Towarzystwa.

25 lat dla organizacji i dla stowarzyszenia to jest spory okres czasu oraz wiele doświadczeń. Jestem przekonana, że osoby, które są w tym stowarzyszeniu nie tylko fantastycznie się ze sobą czują, ale mają też świetne pomysły i za każdym razem coś nowego się dzieje.

-komentuje Beata Małecka – Libera, wiceminister zdrowia.

Towarzystwo Przyjaciół Będzina nie zamierza spocząć na laurach, kolejne lata działalności stowarzyszenia mają być równie intensywne.

Do Towarzystwa przychodzą coraz młodsze osoby, coraz nas więcej. Te osoby przychodzą z bardzo konkretnymi pomysłami i projektami do realizacji. Widzę na horyzoncie już kilka na prawdę ciekawych. Oprócz tego jest dla nas bardzo ważna nasza tradycja, którą kontynuujemy i twórczo rozwijamy, wszystkie te nasze sztandarowe imprezy, wieczory klubowe, będzińskie kwesty, wigilię, koncerty Dziękuję Ci mamo.

- wyjaśnia Marcin Lazar.

Obserwując poczynania TPB możemy być spokojni, Będzin ma wielu oddanych przyjaciół. Stowarzyszeniu życzymy wielu tak piennych jubileuszy.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress