Areszt dla zabójcy z Będzina

2015-10-28

W weekend w Będzinie doszło do morderstwa, 50-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową. Sprawcą zabójstwa został tymczasowo aresztowany.

Nożownik zaatakował swoją ofiarę w sobotni poranek na klatce schodowej jednej z kamienic przy ulicy Modrzejowskiej w Będzinie. Stróże prawa zatrzymali napastnika po kilkugodzinnej obławie w pobliżu miejsca zbrodni, na wniosek prokuratury mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 35-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o zabójstwo 50-letniego kolegi. Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę około 8.00 na klatce schodowej jednej z kamienic przy ulicy Modrzejowskiej w Będzinie. Policję powiadomiło pogotowie ratunkowe wezwane przez anonimowego świadka. Ratownikom, pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia 50-latka. Poszukiwania sprawcy zabójstwa trwały kilka godzin. Ostatecznie mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa około 20.00 w pobliżu miejsca zbrodni.

We wtorek w prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi mu teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress