Dla MKS-u „Niebo jest granicą“!

2015-10-02

Sky is the limit“ – to slogan koszykarzy MKS-u Dąbrowa Górnicza na sezon 2015/2016 Tauron Basket Ligi, a zarazem nowy hashtag drużyny. W dąbrowskim klubie nie ukrywają, że odważnie spoglądają w górę… tabeli. Celem jest awans do play-offów, a w zespole wierzą, że dzięki ciężkiej pracy na treningach wszystko jest możliwe.

Mierzymy wysoko, a nasze ambicje napędzają nas do działania. Trenerzy, zawodnicy, ale także zarząd i pracownicy MKS-u – wszyscy wierzymy w to, że marzenia są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy „tylko“ ciężko pracować i odważnie po nie sięgać. W drugim sezonie w historii klubu w ekstraklasie postaramy się przekraczać własne granice, aby hasło „Sky is the limit“ znalazło potwierdzenie na boisku.

- tłumaczy Damian Juszczyk, dyrektor ds. marketingu, mediów i PR MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Sezonowe motto dąbrowskiej ekipy znajdzie się m.in. na koszulkach kibiców i gadżetach. Od dziś również wszystkie informacje dotyczące MKS-u w mediach społecznościowych będą oznaczane tym hashtagiem – ze względu na dużą popularność angielskiej wersji – w jego polskim brzmieniu: #NieboJestGranicą.

Informację nadesłał Damian Juszczyk z MKS Dąbrowa Górnicza.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress