Miss Earth of Poland w Sosnowcu

2015-11-10

9 listopada Miss Earth of Poland Magdalena Ho, z urodzenia Sosnowiczanka od 11 roku życia wychowująca się w Warszawie, odwiedziła chore dzieci na oddziale pediatrii oraz rehabilitacji w Sosnowcu.

Fot.UM Sosnowiec

Jako Miss Earth myślę, że mam społeczny obowiązek, aby organizować tego typu akcje. Wiele dziewczynek marzy o zostaniu miss piękności, modelką bądź piosenkarką. Pomimo iż, nie jestem ekspertem we wszystkich tych dziedzinach, to chodzi przede wszystkim o to, aby uświadomić im, że warto mieć marzenia i że marzenia się spełniają. Jeśli udało mi się poprawić samopoczucie chodź jednemu odwiedzonemu pacjentowi uważam to za wielki sukces.

- mówiła Magda po wizycie.

Szpital chętnie udzielił wszelkiej niezbędnej pomocy do zorganizowania tego spotkania.

Uważam, że warto mieć marzenia i przede wszystkim warto je realizować, a tego typu wizyty mogą mieć jedynie pozytywny wpływ na stan zdrowia pacjentów.

-  zaznacza dr n.med. Andrzej Siwiec.

Magdalena Ho 18 listopada jedzie do Wiednia reprezentować nasz kraj w wyborach Miss Earth. Jest to trzeci pod względem prestiżu i drugi pod względem liczebności konkurs Miss piękności na świecie. Od wielu lat działa na rzecz walki z rasizmem i ksenofobią. Od 2014 propagowała swoje działania jako Miss Egzotica 2014, a w 2015 roku rozpoczęła działanie na rzecz swoich ideałów jako Miss Earth of Poland.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress