„Pechowy” włamywacz

2015-11-25

23-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany przez siewierskich policjantów. Mężczyzna włamał się do automatu poboru opłat przy wejściu do WC.

Złodziej okradł urządzenie znajdujące się na jednej ze stacji paliw. 23-latek został złapany w czasie wyjątkowo nieudanej próby ucieczki.

Po wyłamaniu zamka w urządzeniu włamywacz zabrał z niego ponad 200 złotych. Mężczyzna nie nacieszył się jednak długo swoim łupem. Ucieczkę skutecznie uniemożliwiła mu awaria samochodu, którym przyjechał na stację wraz ze swoim 23-letnim kolegą i 18-letnią koleżanką. Włamanie po chwili odkryli pracownicy stacji, którzy o zdarzeniu niezwłocznie powiadomili oficera dyżurnego siewierskiego komisariatu. W ustaleniu sprawcy pomocnym okazał się zapis z monitoringu. Dzięki niemu w ręce stróżów prawa już po kilku minutach wpadł 23-latek. Mężczyzna, razem ze swoimi znajomymi, pchał zepsuty samochód, którym próbował uciec.

- informuje będzińska policja.

Policjanci podczas zatrzymania odzyskali w całości skradzione pieniądze. O dalszym losie włamywacza zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress