Pojedynek niepokonanych

2015-11-04

W ramach 5.kolejki Orlen-Ligi, w hali „Centrum” dojdzie do pojedynku drużyn, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze goryczy porażki.
Chemik Police, środowy rywal dąbrowianek, po czterech meczach ma komplet punktów.

Fot. biuro prasowe Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza, autor: Dariusz Chećko.

Policzanki straciły tylko jeden set – w starciu z Atomem Sopot. Równie dobrze weszły w rozgrywki Ligi Mistrzyń, zwyciężając w pierwszym meczu 3:0 z Agel Prostejow. Takim wynikiem zakończył się również bój o Superpuchar Polski, w którym zespół z Pomorza Zachodniego nie dał szans sopociankom.

MKS w inauguracyjnej kolejce, po wygranym tie-breaku, podzielił się punktami z BKS-em Bielsko-Biała. Dwa kolejne spotkanie wygrał do zera, w sobotnim starciu zwyciężył stosunkiem 3:1.

Statystyki przemawiają za Chemikiem, ale dąbrowianki przystępują do spotkania zmotywowane, liczą też na wsparcie kibiców. Sympatycy MKS-u powinni przyjść na mecz w białych koszulkach. Koszulki w takiej barwie będą mieć na sobie siatkarki z Dąbrowy, a publiczność pokaże im symbolicznie, że jest siódmym zawodnikiem.

W hali „Centrum” wystąpi Mateusz Sobecko, zwycięzca programu „You can Dance”, przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz podopiecznych fundacji „Iskierka” oraz „Pomagamy z Uśmiechem”. Początek meczu w środę o godz.18.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress